13.08.23

Що Я скажу Солдату Перемоги

Центральна дитяча бібліотека КУ "Публічна бібліотека ім. Є.Чикаленка" запропонувала всім творчим дітям Куяльницької громади долучитися до Всеукраїнського патріотичного руху " Що я скажу Солдату Перемоги", ініційованого Національною бібліотекою України. Даний проєкт передбачає написання дітьми з усіх куточків України та з-за кордону невеличких авторських віршів, есе, листів, роздумів, звернених до наших захисників.

Акція в бібліотеках Куяльницької громади триватиме з 28 липня (День Державності) до 21 серпня.
Можна також намалювати малюнок як додаток до свого листа, сфотографувати його і долучити до тексту.
Кінцева мета працівників центральної дитячої бібліотеки - створити виставку-експозицію всіх дитячих друкованих листівок на урочистостях, присвячених Дню Незалежності.
Найкращі та змістовніші дитячі дописи будуть відмічені призами і надіслані до Національної бібліотеки України для дітей.
Експерти з числа військових, письменників та бібліотекарів відберуть вірші переможців до друкованої збірки, яка побачить світ по закінченню військової агресії.
Ми дуже будемо горді та раді, якщо вірші дітей з нашої громади з'являться у всеукраїнській поетичній збірці "Що я скажу солдату ПЕРЕМОГИ"
Листівки з віршами і творами дітей з сіл нашої громади публікуйте на сторінках своїх бібліотек під #ПБЧикаленкаДякуємоЗСУ


Немає коментарів:

Дописати коментар

. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...