11.10.13

Акція "За здоровий спосіб життя"

                 Зважаючи  на  важливість теми та на соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти — майбутнє України», направлені на популяризацію здорового способу життя серед дітей і молоді,  10  жовтня,  районна дитяча бібліотека  провела акцію «За здоровий спосіб життя»  з учнями Гоноратської  ЗОШ  І –ІІ ступенів, та 11 жовтня  з учнями Соболівської ЗОШ  І –ІІ ступенів.


                 Найбільш шкідливими звичками, які можуть сформуватись у шкільному віці, є куріння та вживання алкоголю, наркотичних речовин. Саме ці звички згубно впливають на організм, який формується і ще не має належного рівня захисту від зовнішніх і внутрішніх несприятливих чинників. Саме про ці явища дедалі частіше говорять як про національне лихо, що набуває загрозливих масштабів. Кажуть, воно може цілком перекреслити майбутнє України, завдати шкоди більшої як Чорнобиль. Про це все  працівники бібліотеки і  розповіли учням, ознайомили з книжково - ілюстративною виставкою "Шкідливі звички: знати, щоб жити", та сайтами в Інтернеті, де про це можливо прочитати:
http://healthy.pp.ua/  Все про здоровий спосіб життя.
http://detibezpeka.wordpress.com/about/   Сайт для класного керівника " здоровий спосіб життя"
http://beregisebia.ru/fizichnij-rozvitok-ditej.html  Бережи себе
http://insight.org.ua/zdorovyj-sposib-zhyttya.html  Здоровий спосіб життя
http://www.dcpprkba.dp.ua/2011/aq1/t_zd_piv.html   Твоє здоров’я

Присутні переглянули  відео («Иван Царевич и табакерка», «Береги себя», «Наркотикам – нет!»), прийняли участь у диспуті, а  також  позмагалися  на самі міцні легені

Зустріч змусила учнів ще раз замислитися над тим, що кожна людина неповторна й унікальна і вибираючи для себе здоровий спосіб життя, вони створюють надійну основу для успішного майбутнього.

           

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...