ПДГ

  В дитячій  бібліотеці  почав діяти Пункт Доступу Громадян до інформації органів державної влади (ПДГ).
ПДГ у бібліотеці – це спеціально облаштоване комп’ютерне місце з підключенням до Інтернету, де користувачі можуть самостійно або за допомогою бібліотекаря отримати доступ до інформації органів влади будь-якого рівня.
 Що таке Мережа ПДГ? Мережа пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади (Мережа ПДГ) почала створюватися за проектом Української бібліотечної асоціації у межах грантової діяльності з Програмою сприяння Парламенту України з червня 2009 року.
 Метою створення даного Пункту в нашій бібліотеці є забезпечення доступу громадян до інформації державних органів влади та активізація участі громадян у законодавчому процесі. Тут, зокрема, можна ознайомитися з матеріалами сайтів Верховної Ради України, Урядового порталу (єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України), Єдиного державного реєстру судових рішень. Також надається доступ до сайтів місцевих органів влади. Сайти знайомлять відвідувачів із структурою відповідного владного органу, з законодавчими актами, матеріалами сесій тощо. Слід зазначити, що усі ці сайти передбачають зворотній зв'язок з громадськістю, тобто кожний громадянин може отримати від урядовців компетентні відповіді на свої звернення, виконавши спеціальну процедуру подання запиту на інформацію в письмовому або електронному вигляді.
 Наша бібліотека буде систематично отримувати електронною поштою найновішу інформацію про події, що відбуваються в центральних органах влади, а також передбачається отримання електронних повнотекстових документів і матеріалів, зміст яких відповідає завданням Програми сприяння Парламенту.

Органи державної та місцевої влади

Верховна Рада України
Одеська обласна державна адміністрація
Подільська міська територіальна громада
Куяльницька сільська рада

Немає коментарів:

Дописати коментар

. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...